DARIUSZ WAJS - KANDYDAT NA BURMISTRZA RAKONIEWIC


dariuszwajs.pl > Aktualności > Spotkanie przedwyborcze w Łąkiem

Spotkanie przedwyborcze w Łąkiem

W środę (tj. 17.10.2018 r.) o godzinie 18:00 w Sali Wiejskiej w Łakiem odbyło się spotkanie przedwyborcze z Dariuszem Wajsem, kandydatem na burmistrza Rakoniewic w tegorocznych wyborach samorządowych oraz z kandydatami KWW Dariusza Wajsa na radnych Rady Miejskiej Rakoniewic.

W pierwszej części spotkania Dariusz Wajs przedstawił założenia programowe komitetu wyborczego. Mówił między innymi o potrzebie zmiany funkcjonowania rakoniewickiego urzędu, a także wprowadzeniu mechanizmów zwiększających uczestnictwo mieszkańców w działalności samorządowej.

W drugiej części spotkania odbyła się dyskusja w trakcie której dominowały tematy zajęć pozaszkolnych, a także inwestycji w infrastrukturę oświatową i drogową.

Nasz komitet reprezentowali: Dariusz Wajs – kandydat na burmistrza Rakoniewic, Agnieszka Biegaj – kandydatka na radną Rady Miejskiej Rakoniewic (okręg nr 6 – Drzymałowo, Gola, Józefin, Narożniki, Rakoniewice Wieś), Mariusz Wieczorek – kandydat na radnego do Rady Miejskiej Rakoniewic (okręg nr 14 – Goździn, Elżbieciny, Gnin).

Łąkie, dziękujemy za ciekawą i merytoryczną dyskusję!!!