DARIUSZ WAJS - KANDYDAT NA BURMISTRZA RAKONIEWIC


dariuszwajs.pl > Aktualności > Odwiedziliśmy Rostarzewo i Komorówko

Odwiedziliśmy Rostarzewo i Komorówko

We wtorkowy wieczór (tj. 17.10.2018 r.) kandydaci naszego komitetu spotkali się z mieszkańcami Rostarzewa i Komorówka. O godzinie 19:00 w miejscowej sali wiejskiej rozpoczęło się spotkanie w Rostarzewie, natomiast o 20:00 w Komorówku.

Spotkanie w Rostarzewie otworzyły Janina Lenart i Mirosława Bimkiewicz, które są kandydatkami do Rady Miejskiej Rakoniewic z ramienia naszego komitetu w okręgach rostarzewskich (okręgi nr 7 i 8). Natomiast w Komorówku prowadzącą spotkanie była Janina Łapińska – kandydatka KWW Dariusza Wajsa do Rady Miejskiej Rakoniewic w okręgu nr 12 (Kuźnica, Błońsko, Komorówko).

Należy zaznaczyć, iż uczestnicy obu spotkań byli bardzo aktywni i zadawali mnóstwo pytań. Często wywiązywały się bardzo ciekawe dyskusje.

Nasz komitet reprezentowali: Dariusz Wajs – kandydat na burmistrza Rakoniewic, Marcin Bendowski – kandydat na radnego (okręg nr 2 – Rakoniewice), Patryk Ratajczak – kandydat na radnego (okręg nr 4 – Rakoniewice), Janina Lenart – kandydatka na radną (okręg nr 7 – Rostarzewo), Mirosława Bimkiewicz – kandydatka na radną (okręg nr 8 – Rostarzewo), Grażyna Willmann – kandydatka na radną (okręg nr 10 – Jabłonna), Krystyna Pilarska (okręg nr 11 – Wioska, Blinek), Janina Łapińska – kandydatka na radną (okręg nr 12 – Kuźnica Zbąska, Komorówko, Błońsko), Wanda Janczak (okręg nr 13 – Ruchocice, Rataje), Mariusz Wieczorek (okręg nr 14 – Goździn, Elżbieciny, Gnin).

Rostarzewo, Komorówko, dziękujemy za merytoryczne spotkania, żywą dyskusję i inspiracje!!!

Fotorelacja